celie

Proč silnější lidé jsou veselejší a pohodovější než hubení?

Doplňuji:
No tak většina co znám.

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Jelikož mají zřejmě přísun dobrého jídla, tak se mají dobře a tudíž jsou spokojení a nedělají si s tím velkou hlavu. Moje (teď už teda bývalá) spolužačka má vážně postavu Věstonické Venuše a je jí to úplně jedno, ale je příjemná a přátelská. Spolužák, se kterým jsem seděla má taky nadváhu a chce s tím teď něco dělat, ale že by kvůli tomu byl v depresi, to se říct nedá.
Na druhou stranu jsem měla několik let za sousedku holku, která si ze své postavy strašně zoufala a bývala by i zhubla, protože ji maminka dost peskovala, ale babička jí tajně podstrkovala žrádlo a nezdravé sladkosti, takže si za to mohla hlavně sama, že neměla pevnou vůli…

Další odpovědi
Drap

Neni to tak vždy.

anonym

Jeden můj šéf v bývalé práci byl tak tlustý, že nejdřív bylo ze zarohu vidět to obrovitánský břicho a pak ostatní, byl to nervák, ja noha, další byl zas až dost hubený a byl v pohodě a s takovým člověkem, co je v pohodě je radost pracovat.

gepik

Moje osobní zkušenost je opačná. Tlustí(myslím ti opravdu, ne jen menší nadváhu) jsou spíš pomalejší, flegmatičtější a hůř se dají rozhodit. Ale ani jeden není veselý, nevtipkuje natož aby byl komik.

marci1

Ti moc hubení asi myslí více na diety a na jídlo, které si nemohou dát a ti silnější takový problém nemají.

Damiana

Osobně si to nemyslím – hovoříme-li o pravdu obézních lidech. Ti často mají ze své nadváhy komplexy, společnost na ně pohlíží jako na lenochy bez silné vůle. U těch, co jsou jen „krev a mlíko“ je to ale jinak – pokud jsou zdraví, mají dostatek energie, tzv. nervy obalené tukem tak akorát", cukr také přispívá k lepší náladě. Narazila jsem na zajímavý článek – mrkni do odkazu:-)
http://sportovni-vyziva.fitnes­s.cz/jsou-obezni-lide-radostnejsi-a165805

pl4toon

Můj táta byl taky tlustej a byl to přesně takový ten rozjařilý tlouštík. Občas morous, ale většinou s ním byla prča. Vždycky říkal, že má nervy obalené tukem a proto pevnější :D

ladaadal

Jak zpíval Michal Tučný, širší člověk má i srdce široký. Ti koho znám opravdu jeví známky toho, že silnější lidé jsou veselejší a srdečnější.
A nejhorší jsou mrňaví vzteklouni (taky jich pár znám). Ti si zase kompenzují výšku hlasitostí a razantností projevu.
Ovšem nutno dodat, že není tlustých lidí, to jsou pouze příliš malí na svoji výšku. 🙂, zkrátka jen prostorově výraznější.