Pokročilý

Proč silnější lidé jsou veselejší a pohodovější než hubení?

Doplňuji:
No tak většina co znám.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Jelikož mají zřejmě přísun dobrého jídla, tak se mají dobře a tudíž jsou spokojení a nedělají si s tím velkou hlavu. Moje (teď už teda bývalá) spolužačka má vážně postavu Věstonické Venuše a je jí to úplně jedno, ale je příjemná a přátelská. Spolužák, se kterým jsem seděla má taky nadváhu a chce s tím teď něco dělat, ale že by kvůli tomu byl v depresi, to se říct nedá.
Na druhou stranu jsem měla několik let za sousedku holku, která si ze své postavy strašně zoufala a bývala by i zhubla, protože ji maminka dost peskovala, ale babička jí tajně podstrkovala žrádlo a nezdravé sladkosti, takže si za to mohla hlavně sama, že neměla pevnou vůli...

Další odpovědi:

Zlatý

Neni to tak vždy.

Stříbrný

Jeden můj šéf v bývalé práci byl tak tlustý, že nejdřív bylo ze zarohu vidět to obrovitánský břicho a pak ostatní, byl to nervák, ja noha, další byl zas až dost hubený a byl v pohodě a s takovým člověkem, co je v pohodě je radost pracovat.

Bronzový

Moje osobní zkušenost je opačná. Tlustí(myslím ti opravdu, ne jen menší nadváhu) jsou spíš pomalejší, flegmatičtější a hůř se dají rozhodit. Ale ani jeden není veselý, nevtipkuje natož aby byl komik.

Zlatý

Ti moc hubení asi myslí více na diety a na jídlo, které si nemohou dát a ti silnější takový problém nemají.

Zlatý

Osobně si to nemyslím - hovoříme-li o pravdu obézních lidech. Ti často mají ze své nadváhy komplexy, společnost na ně pohlíží jako na lenochy bez silné vůle. U těch, co jsou jen "krev a mlíko" je to ale jinak - pokud jsou zdraví, mají dostatek energie, tzv. nervy obalené tukem tak akorát", cukr také přispívá k lepší náladě. Narazila jsem na zajímavý článek - mrkni do odkazu:-)
http://sportovni-vyziva.fitnes s.cz/…

Bronzový

Můj táta byl taky tlustej a byl to přesně takový ten rozjařilý tlouštík. Občas morous, ale většinou s ním byla prča. Vždycky říkal, že má nervy obalené tukem a proto pevnější :D

Pokročilý

Jak zpíval Michal Tučný, širší člověk má i srdce široký. Ti koho znám opravdu jeví známky toho, že silnější lidé jsou veselejší a srdečnější.
A nejhorší jsou mrňaví vzteklouni (taky jich pár znám). Ti si zase kompenzují výšku hlasitostí a razantností projevu.
Ovšem nutno dodat, že není tlustých lidí, to jsou pouze příliš malí na svoji výšku. :-)), zkrátka jen prostorově výraznější.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 245
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.