Proč si ženy více jak muži zakrývají ústa,když se smějí.

Určitě jsme si toho všichni všimli.
Muži to nedělají. Proč?
Doplňuji:
Trochu se po úpravě změnil smysl,že?

Nejlepší odpověď
annas

Já se domnívám, že ženy, které si při smíchu zakrývají ústa, mají málo sebedůvěry a sebevědomí a bojí se ukázat, jaké opravdu jsou.
Doplňuji:
Ve smíchu je klíč, kterým dešifrujeme celého člověka. Muži jinak vnímají svět, jinak uvažují…

Další odpovědi
1popelka1

Protože muži tolik neřeší svůj vzhled. Ženy jsou mnohem více tlačeny k „dokonalosti“, takže o něco žlutější zuby, asymetrické zuby, případné zbytky po jídle aj. zakrývají…

Možná to souvisí i se sebevědomím, kamarádka si myslí, že nemá rovné zuby a při smíchu si je zakrývá, sebevědomí nemá téměř žádné.
Známý má seběvědomí na rozdávání a svých chybějících 5 předních zubů ukazuje klidně na obdiv..

aramah

Asi pro to že nemají v pořádku chrup.Jinak nevím,ani jsem si toho nevšimla.

led

je to jednoduché, ústna dutina nemusí vždy harmonizovať s výzorom. Sme na to háklivé. U mužov to už od praveku bolo iné, zakryte si ústa, keď držíte v rukách zbraň, je to ťažké, nie?
Ale ak si dobre všimnete obrázky zo starých čias, je to asi tým, aby sme mužov „nenakazili“ svojími nevyrieknutými myšlienkami.:-)

ZEMI

CO VIM JE ZNAMO ZE ZENY JSOU VLIDNE A KLIDNE TAK ASI PROTOZE SE NECHTEJI „PREDVADET“