ananas9

Proč si vymýšlí?

Ahojte,znám jednu anonymní blogerku a ono si hrozně vymýšlí(vím že vymýšlí zjistila jsem její pravé jméno a jednu její sociální),že má všechno od applu a že byla na dovolené v Americe,hraje že má kabelky od Korse…Nevím nechápu proč dělá ze sebe to co není.Nevíte proč?(když jsem si přihlížela její fotky na sociální síti tak iPhone doopravdy neměla)

Nejlepší odpověď
gecco

Spousta lidí ze sebe dělá něco, co nejsou…
😉
Proč ti to vadí?? – to jí závidíš?
___
Důležité je, jestli je ten její blog ke čtení a nebo ´k zblití´…
;-D

Další odpovědi
klumprt

A já už se bál, že ta otázka je k mým odpovědím. Jsem si oddechl.

Bloggerka zřejmě žije ve velké frustraci z toho, že má holou ..... že je chudá a nevlastní nic zvláštního. Tímto lhaním si vytváří paralelní realitu, ve které je bohatá a má všecky ty krámy, které jsou vlastně jen znakem určitého sociálního statusu. Statusu, který sama nezřízeně obdivuje, přičemž tento obdiv je znakem povah dětských, nedospělých a povrchních.
Se mnou třeba vůbec nehne, když někdo tvrdí, že má iPhone.
(Ostatně sám mám čtyři. Jeden do práce, jeden na doma, jeden na ryby a jeden jen tak.)

Gerda

Nemá dostatek pozornosti v osobním životě, a ta si ji potřebuje získat ve virtuálním. Asi jí to spokojuje.
Nejlepší, co můžeš udělat je ignorovat jí a nedělat si z ní těžkou hlavu.
G.

ten který je

To už tak na netu chodí.Někdo se vydává za ženu,přitom je ve skutečnosti muž,další se představuje jako slušný člověk – je to úchyl někdo se uvádí jako významná osobnost a je to přitom chudák co má pár drobných v kapse.Nesmíš hned všemu věřit,ani co dávají v TV.:-)

anonym

Tak už to na světě chodí,lidi lžou sami sobě a věří sami v sebe i tomu,co říkají a dělají.
Doplňuji:
Spontánně=naiv­ně,slepá víra(v cokoliv) a vědomě=léčivě pro naivní,co mají na víc,HOP nebo TROP?.

zjentek

nedá se nic dělat, ale musím souhlasit s čenkem modrým- lidé skutečně věří tomu, co říkají a dělají :(

střevo

a není náhodou v Česku vymejšlení národním sportem? právě se tu jeden ptá, jaký si má koupit auto na sbalení holky…je prostě tak vychovanej, že si musí vymejšlet – a horší variantou sou pak ty, co vopravdu těch 400 000,– maj. to se rači ani neptám vodkud

honza19hk

to víš ty ženský:-)

ivzez

Promiň, ale to mi přijde „nezdravé“
a navíc mi to zavání stallkingem.

Co je ti do nějaké blogerky, co máš co zjišťovat její
skutečné jméno, sledovat ji a její fotky na sociálních sítích?

A kde bereš jistotu, že blog nepíše za někoho
(samozřejmě s jeho vědomím a souhlasem)
nebo o něčem z minulosti?

Fotky na sociální sítě také rozumný člověk
nedává skutečné … (tzn., že z fotek nemůžeš
soudit na to, co kdo má nebo měl) …

Možná, že si vymýšlí, možná také ne.
Každý písemný projev nemusí odpovídat skutečnosti,
někdy jde o fantazii, jindy o přání, sny, …

Jestli tě to opravdu zajímá,
musíš se zerptat autorky.