Michal Kole

Proč si táta s výsluhou může libovolně přivydělávat a já bych mě se svým důchodem větší/menší problém?

Vím, že si dle zákona invalidní důchodci přivydělávat můžou, ale logicky, když si můžou (při)vydělávat, tak jím logicky Česká správa sociálního zabezpečení důchod sebere.

Odpovědi
tom004

Tady máš podmínky a možnosti.

http://www.vo­zickari-ostrava.cz/zpra­vy/moznosti.htm

Robert_PM

O plný invalidní důchod samozřejmě brzy přijdeš, neboj. A pak budeš moci makat, makat a makat. Je do nebe volající, že práceschopný parazit pobírá z našich daní peníze… Ale Tobě to tak vyhovuje. Práce Ti smrdí.

arygnoc

spojenie pracujúci invalidný dôchodca mi zaváňa simulanstvom a prepytujem, vyčúranosťou.
Ak môže pracovať a pracuje, nie je neschopný práce, teda invalid a nepotrebuje žiadne dávky (maximálne nejakú kompenzáciu na zakúpenie pomôcok a pod.).

takže nešpekulujte, naučte sa plávať a začnite konečne makať.