Beer4Real

Proč si staví ta manželka miliardáře u nás atomový kryt?

Nejlepší odpověď
IQ tykve

Zabezpečení proti zlodějům

Chybí jiná odpověď!
Neví co s penězi!!!

Další odpovědi
marci1

Strach z války

Doplňuji:
A nebo se bojí konce světa !:-)

dany05

Strach z války

franku

Strach z války

a někam musí investovat

Adams_CZ

Strach z války

JenAnonym

Bojí se bouřek

pl4toon

Bojí se bouřek

Taky jsem na to koukal jak na zjevení. To by měl někdy vyšetřit, bo to není normální toto. Podle mě se tam můžou angažovat i skrytí investoři a vlastníci přes ty dvě nastrčené dámy.

led

Zabezpečení proti zlodějům

Strach z vojny? Veď tá stále kdesi je, ale peniaze to spravia…
Zabezpečenie proti zlodejom? Aj tak sa dá povedať, kryt si neodnesú na chrbte a keď, peniaze to spravia…
Strach z búrok? Kdeže, to búrky majú strach z neprekonateľného krytu a ak ho zatopia, peniaze to spravia…

Zabúdate na ten krásny pocit hrdosti mať niečo, čo iný nemá.
Veď, kto vlastní v strednej Európe protiatómový kryt?
„Vážení XY Ste vítaní na našom malom stretnutí v krásnom prostredí jedinečnej architektúry nášho jediného súkromného protiatomového krytu v Strednej Európe. Malé neformálne spoločenské oblečenie doplnené prvkami prvkami protiatómovej ochrany.“
Viete si predstaviť takúto nádhernú pozvánku na oslavu? To už hocikto nemôže…

wertos11

Zabezpečení proti zlodějům