Proč si sebevrazi podřezávají žíly zrovna ve vaně s teplou vodou?

Vykrvácí potom rychleji, nebo proč to dělají zrovna ve vaně s teplou vodou. Předpokládám, že jim nezáleží na tom, že jinde by se to špatně uklízelo.

Nejlepší odpověď
anonym

Aby rychleji vykrváceli, blbci!

Další odpovědi
anonym

Teplá voda prý roztahuje cévy a když je to ve vaně,tak sebevražda člověka bývá v mnohých případech ritualizovaná (smrt ritualizují i sloni) samozřejmě podvědomě tedy symbolizace lůna matky(vana) a plodové vody(teplá voda) a z toho vyplívá,že smrt sevraždou je jakousi parodií vůči narození.

Adula.57

V teple se roztahují žíly a tepny. V horké vodě je to ještě rychlejší než v teple, takže si to trochu urychlují.