Mr3002

Proč si pes olizuje varlata?

Nejlepší odpověď
Terryle

Kdysi jsem kdesi četla nádherný a všeříkající vysvětlení – PROTOŽE MŮŽE.
:))

Další odpovědi
sejtanka

Čistota půl zdraví…

dudu

Již parafráze na Babičku hovoří o tom, že psi Sultán a Tyrl leželi na zápraží a lízali si koule. Pan Menšík pak kdysi při pohledu na podobně konajícího pejska pronesl na dresu pohoršujících se přítomných „no co, jen dělá ranní hygienu, je to rychlé a ušetří za mýdlo“.

Drap

Pokud tam nemá nějaké třeba i drobné zranění, popřípadě ekzém, tak se zkrátka jen čistí.

greycell

protože to viděli u jogínú, že to jde

arygnoc

No to je právě ten rozdíl mezi člověkem a zviřetem (vyjma některých sexuálních praktik, ale to je jíné téma, že?)

jey

Je to hold cistotne zvire- zaplatpanbuh za to, kdyz uz ho mame dome ze !? nebo ze by zavist ?
Jey