Avatar uživatele
Aaron

Proč si nemůžu pomoct být odtažitý ke znovu získané kamarádce od té doby, co je zadaná?

  • Znám jednu holku. Dřív se ke mne chovala jako žádná jiná, byla jako já, ale pak to šlo celé do kytek. Neustále jsem se s ní snažil o „zafixování“ našeho přátelství, já naneštěstí k ní cítil něco víc. Nyní po dlouhé době se spolu opět bavíme, pač ona sama o to žadonila, je šťastná a má kluka. Já jsem rád, že se s ní bavit mohu, ale mám i pocit, že mě to ničí a nemohu to hodit za hlavu. Mám pocit, že jí to nedokážu odpustit a jsem vůči ní kolikrát hnusnej, odtažitej, i když bych si na druhou stranu strašně přál, abych se s tim vyrovnal a nepřenášel na ní takovou negativní energii. Důvod toho počátečního rozpadu byl ten, že sama měla určité problémy v životě, se kterejma se nedokázala smířit. Zažil si tohle taky někdo?! Není prostě lepší to hodit za hlavu a jít dál, zapomenout, než se neustále vracet k tomu, co vás spálilo? Mám v hlavě zmatek a potřebuju nějakou radu, jak z tohohle kolotoče.

Zajímavá 0 před 2666 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Máš dvě možnosti: buďto se s ní budeš dál kamarádit, ale musíš potlačit ty city, co k ní chováš a budeš jen dobrý kamarád, a budeš jí dávat najevo, že se na tebe bude moct vždy spolehnout a doufat, že jednou prohlédne

nebo se na to celé vykašleš a půjdeš si vlastní cestou, ale bez ní, najdeš si jiné děvče, ale neměla by to být jen náhrada za někoho, koho nemůžeš mít

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
df

Do niceho bych se nenutil. Pretvarky nikam nevedou a je to spatna vlastnost. Pokud mi vnitrni hlas rika neco, ridim se tim. Je to prirozene, spravne a prinasi to harmonii. Pokud hlas nic nerika, nedelam nic a cekam.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Kamarádství mezi klukem a holkou neexistuje (pokud on není gay).
Buď jde o sex, nebo nic.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek