Aaron

Proč si nemůžu pomoct být odtažitý ke znovu získané kamarádce od té doby, co je zadaná?

  • Znám jednu holku. Dřív se ke mne chovala jako žádná jiná, byla jako já, ale pak to šlo celé do kytek. Neustále jsem se s ní snažil o „zafixování“ našeho přátelství, já naneštěstí k ní cítil něco víc. Nyní po dlouhé době se spolu opět bavíme, pač ona sama o to žadonila, je šťastná a má kluka. Já jsem rád, že se s ní bavit mohu, ale mám i pocit, že mě to ničí a nemohu to hodit za hlavu. Mám pocit, že jí to nedokážu odpustit a jsem vůči ní kolikrát hnusnej, odtažitej, i když bych si na druhou stranu strašně přál, abych se s tim vyrovnal a nepřenášel na ní takovou negativní energii. Důvod toho počátečního rozpadu byl ten, že sama měla určité problémy v životě, se kterejma se nedokázala smířit. Zažil si tohle taky někdo?! Není prostě lepší to hodit za hlavu a jít dál, zapomenout, než se neustále vracet k tomu, co vás spálilo? Mám v hlavě zmatek a potřebuju nějakou radu, jak z tohohle kolotoče.

Nejlepší odpověď
iceT

Máš dvě možnosti: buďto se s ní budeš dál kamarádit, ale musíš potlačit ty city, co k ní chováš a budeš jen dobrý kamarád, a budeš jí dávat najevo, že se na tebe bude moct vždy spolehnout a doufat, že jednou prohlédne

nebo se na to celé vykašleš a půjdeš si vlastní cestou, ale bez ní, najdeš si jiné děvče, ale neměla by to být jen náhrada za někoho, koho nemůžeš mít

Další odpovědi
df

Do niceho bych se nenutil. Pretvarky nikam nevedou a je to spatna vlastnost. Pokud mi vnitrni hlas rika neco, ridim se tim. Je to prirozene, spravne a prinasi to harmonii. Pokud hlas nic nerika, nedelam nic a cekam.

dubraro

Kamarádství mezi klukem a holkou neexistuje (pokud on není gay).
Buď jde o sex, nebo nic.