lilalola69

Proč si nějaké celebrity mění profilovou fotku na facebooku na tyrkisově modrou barvu?

Všimli jste si toho taky? Například: Calvin Harris, Byonce, Rihanna, Coldplay a další. Vždy je u tiho napsané #Tidyforall. Nevíte přoč? Děkuji předem.

Nejlepší odpověď
Funna

tvoje starosti na mou hlavu… a kdybys ji začala používat, nemusela by ses ptát…protože kdyby jsi klepla na zmíněný odkaz a není to #Tidyforall, ale TIDALforALL (Tidal for all) – Tidal pro všechny, tak bys zjistila, že propagují legální stahování hudby ze stránek Tidal, který je tyrkysový…a tím podporují své výdělky…

Další odpovědi
anonym

tyrkysově?hy chy ky ry dy ty ny........
nechod na fejsbůk ,pak bude klid
Doplňuji:
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=tyrkysov%C4%9B+mo­dr%C3%A1

Děda Louda

Modrá je dobrá.