bolak

Proč si neberou cikáni děti-cikány z děcáku? Přece by za ně taky dostávali přídavky a mohli by si žít ještě líp nebo ne?

Nejlepší odpověď
quentos

Nejspíš je baví ten akt nutný pro upečení vlastního. A těhotenské břicho cikánky taky používají jako vyděračský argument…

Další odpovědi
pusinka50

Při osvojování dítěte a možnosti stát se jeho opatrovníkem všemu předchází zdlouhavý a velmi náročný proces. Vybírají se ti nejvhodnější rodiče a musí projít mraky zátěžových různých inteligenčních a také psychologických testů, ze kterých vyplyne povaha, stupeň inteligence a schopnosti potencionálního opatrovníka a také se berou v úvahu jeho finanční možnosti, jestli je schopen dítě uživit. Cikáni neumí ani číst ani psát, ani by ty testy nepřečetli, natož udělali a jak správně jsi podotkl, nemají ani vlastní příjmy, žijí jen ze státních příspěvků. Navíc svých dětí mají dost, aby je to bohatě uživilo.

briketka10

dyť jim je sociálka kolikrát odebere, kvůli
tomu, že jich maj moc a nemůžou se o ně
dobře postarat a umístěj je právě do toho
děcáku, ale někdy i do polepšovny..
Doplňuji:
nebo je i zavřou !!

MonkeyKing

Aby dali šanci i ne-cikánům, aby se o ně mohli starat :D :D

bolak

quentos: to máš pravdu, ale v praxi je jen 1 ze 3 cigánek s těhotenským břichem skutečně těhotná, ty zbylí dvě tam maj nastrkaný kabelky a značkový oblečení :)

petra15

skvely komentar, nemam co dodat:-)