Proč si na svoji kreditní nebo debetní kartu nemužu dát svoji fotku?(hlavně proto že hrozí zneužití katy)

Proč na Kreditní kartě vždy (banky to ani běžně nenabízejí) není fotka majitele?Pokud vím tak tohle nabízí pouze citibank.Proč to nenabízejí i jiné banky?
Které banky tuto službu nabízejí?

Nejlepší odpověď
fablen

sice nevím, které banky fotku nabízí, ale jsem přesvědčená o tom, že zneužití tím, že budete mít na kartě fotku, nezabráníte.

Prodavačky v obchodech nekontrolují, zda je vzadu na kartě podpis, natož aby se shodoval – drtivá většina to vůbec nehlídá, nemyslím že budou kontrolovat, zda jste na fotce Vy nebo kdokoliv jiný

Další odpovědi
anonym

Komerční banka tuto službu také poskytuje,ale určitě ne zadarmo!

RQLM

Česká spořitelna nabízí možnost dát si na kartu libovolný motiv, obrázek nebo fotku, jde ovšem pouze o design a rozhodně to nezabrání zneužití karty. To lze ale vcelku dobře eliminovat tím, že si necháte PIN jen pro sebe, nebudete si ho psát do mobilu nebo na kartu apod.

led

To je na obchodnej politike banky. Aj na Slovensku máme banky, kde si môžme nachať urobiť vlastný obrázok na kreditku