ReHu

Proč, si myslíte, že někteří teenageři nosí i v létě na hlavě kapuci?

Nejlepší odpověď
Bumbes

Protože si myslí, že to je „IN“. Vůbec to není kvůli nějaké snaze o anonymitu, pouze se opičí po nějakém idolu a snaží se tím okatě zařadit do určité skupiny lidí. Původně s tím začali příznivci Skateboardu, Snowboardu a dalších Freestylesportovců, poté si to přivlastnili TechnoRappers a ElectroFunkers.
Určitě si pamatujete pohřební „IN“ módu stylu Depeche Mode, nebo Punkerské účesy a oděvy se „sichrhajskami“ … úplně stejné důvody, se viditelně ztotožnit se stylem nějaké skupiny lidí.

Další odpovědi
9 řemesel

No to je pecka ! Na to si počkám , je jich tu také dost(tean..). Dík za otázku.Já slon chodím okolo nich a nenapadlo mne to …

BEAES

Dnes jsem je také viděla s kapucí, ono pršelo.

ten který je

Je to jen životní styl.

alexandra

Aby je nikdo nemohl identifikovat,když něco provedou.

Michal

Vytváří si tím tzv. pseudosoukromí.