Michal Kole

Proč si myslíte, že mě firma ASPA a.s neslovila jako inovativního poradce, pro vývoj nové verze odpovědí?

Logicky, už jsem tu pár nápadů nadhodil, a většinou se lidi shodli, že jsou dobré.

A navíc mám inovativní myšlení a něco vím o programování. Ideální kombinace.

Jen by se to muselo právně vyřešit s mým důchodem, abych neměl problémy se sociálkou, ale ASPA má určitě vlastního právníka, takže to by snad taky nebyl problém.

Odpovědi
jpau

I když tomu nebudeš věřit, tak je to proto, že jsi k tomu naprosto nekompetentní.

Robert_PM

Tak je to z toho důvodu, že obchodní společnost ASPA a.s. se chce dožít finančího zdraví nejméně do Silvestra, což ke zhruba lhůta, ve které bys dokázal zničit i automobilku Ford či firmu Apple. Ale i tuto otázku Ti rádi zodpovědí na oddělení 13 PL v Dobřanech.

KdoSiOdJinud

Skutečně to chceš vědět? Asi neholdují plavání tak jako ty…