ivosek2

Proč si muži neholí nohy?

já si je holím

Nejlepší odpověď
marci1

Někdo si je holí, někdo ne. Každý se o svoje nohy stará tak, jak mu to vyhovuje.:-)

Další odpovědi
honza19hk

k čemu. Mám jiný věci na práci než se chovat jako holka.

anonym

Ty jsi asi jinej,proč si je holíš:?Dyk muž má bejt muž a ne jako metrosexuál.

quentos

Protože chlupatost je znak „mužnosti“, „mužskosti“.

ivzez

Protože mají rozum.

Nevíteto?

Protože nemusí…

alcyon

z me zivotni zkusenosti si nohy holi pouze cyklisti nebo homosexualove, ci metrosexualove (coz je vetsinou to samy, jako homo).

opravdu to jde mimo moji logiku, proc by si proboha nekdo holil nohy? u cyklistu se to dela hlavne kvuli aerodynamice, mozna i plavci se holi, ale tady de o funkcnost.
Ja mit oholeny nohy, tak se stydim vyjit z baraku a nevedel sem, ze sou lidi jako ty.

Muzu mit otazku, proc si vlastne nohy holis?