Proč si mnozí myslí, že jsem až tak nemocný, že mám invalidní důchod?

Najdete nějaký příspěvek, kde se o tom zmiňuji? Jen jeden uživatel ví, kde je pravda!

Tak pozor! Neptal jsem se za sebe, nebo to je poznat, že já se ptám opravdu za sebe?

Nejlepší odpověď
ivzez

V jedné otázce jste se zmínil o ID, čehož se „chytla“ uživatelka,
která mne tento týden dost nepříjemně překvapila (budu si dávat
větší pozor, na čí otázky odpovím), a pogratulovala…

Možná z této její reakce někteří usoudili, že se ID týkal Vás.

Další odpovědi
Mc Merkurion

…je to pravda,někde si se bavil s pižličkou,a povídal si,že to není výhra,protože ona ti gratulovala…
hele,byla to tvoje otázka:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-hradi-vystupni-lekarskou-prohlidku-zamestnanec-nebo-zamestnavatel

anonym

v jednom příspěvku je to zmíněno. bylo to tento týden.

gecco

Myslím, že ses o tom někdy/někde zmínil…

Ode mne to nikdo nemá…! Koneckonců – taky nic nevím…
😉

anonym

To máš asi sklérozu,když si to nepamatuješ.

briketka10

ad barbakan

Já ho měla původně taky a teď mám jen částečnej
na to zas narážela Pumík víš, protože ví, že ten mám
já, ale už si z ní nic nedělám, ani nečtu její urážlivý
příspěvky ona neví, jak kdo k jaký nemoci přišel 😁

mosol

To je po té bouračce?

anonym

Kužva, ty máš paměť. 🙂

led

mnohí (starší užívatelia) si ešte pamätajú dlhotrvajúci a ostrý spor s Dr… kvôli tomuto

anonym

led, kvůli mě ?

led

ľudská pamäť, je nekonečná. Najväčší problém človeka je zapamätať si cestu k svojej pamäti a preto si ona robí čo chce, raz svoje poklady ukáže, raz schová…

anonym

Mnozí vědí,že jsi nemocný už delší dobu,ale berou tě.
Ale už tu prudíš dost dlouho.

anonym

Ještě,že víš,že jsi Pavel.

anonym

Jakže jsi to napsal, pan Pavel ?

anonym

Místo toho pan ,bych použil trošku jiné slovo.

Mc Merkurion

úpravy mám vyčerpaný: 1)"......je to pravda,.."bylo na to.jestli je někde ten příspěvek
2)odpovím jinak: je poznat,že si se neptal na sebe?
3)vlastně jsem to ani nezaregistroval,na koho ses ptal,jen sem zaregistroval,jak pižlička měla radost,když ho dostala (ten důchod)…
4)a vo co vlastně gou?
5)měl jsem radost,že sem ti to našel (já už myslel,že si prd pamatuješ jako já)…

anonym

4)- jde o hov*o!

led

myslím, že toto verejné sebapitvanie na stránke bolo zbytočné.

pizlicka

souhlas