irij

Proč si mladí patnáctiletí nechtějí vyzvednout občanský průkaz?

Dříve se mladí nemohli dočkat až to bude.

Nejlepší odpověď
Radak

Jsou líní dojít si na úřady. Úplně stejně, jako my všichni.
Nám to nějak zařídila škola a dostávali jsme jí ve škole hromadně, s kytkou a slavnostně.
Svoje potomky jsem k tomu musela dokopat.

Další odpovědi
anonym

Vždyť ho na nic nepotřebujou,al­kohol a cíga jim prodaj i bez něho,Já si myslím,že ho budou vyzvedávat tehdy,až ho budou potřebovat při uznání podpory!Takže času habakuk!

led

Nechcú byť dospelí.