MobilManiak

Proč si lidi komentují nová přátelství na facebooku?

Jedné dívce (a vlastně i ona ostatním) píší na nově uzavřená přátelství (s chlapci), že jí to přejí a ona děkuje. Mám to chápat tak, (zavání to tak), že to je jako přítel? Je to DOST často, ale nezažil jsem komentování přátelství.

Odpovědi
WoIfy

Otázkou je, kolik lidí má tato dívka v přátelích.
Obecně platí, že podivínů, blbců, egoistů, těch co na sebe chtějí jen upoutat, atd. je na světě stejné procento.
Čím víc lidí máš v přátelích, tím je větší šance, že tito lidé se do tvého seznamu také dostanou.
Řešení: pokud teoreticky tato dívka odstraní z přátel ty, co se takto projevují, zavládne na jejím profilu klid a mír.