Klára K.

Proč si lidé nepřipustí, že je jim někdo podobný?

Například před pár dny jsem kamarádovi ukazovala na fotce, co jsem kdesi našla, takového kluka, který byl tomu kamarádovi neuvěřitelně podobný. Ptala jsem se i kamarádek a ty souhlasily, opravdu je mu podobný. Ale ten kamarád si to prostě nepřipustí. A to není jenom tohle, už víckrát se mi to stalo, i já to občas dělám, ale proč? Proč si člověk většinou nedokáže připustit, že je mu někdo podobný?

Nejlepší odpověď
anonym

Nemyslím, že by „člověk nedokázal připustit, že je mu někdo podobný“…
😉
Spíše bude problém v tom, že člověk sám sebe (na první pohled) nepozná…
Mně se třeba povedlo pozdravit svůj odraz v zrcadle – zdál se mi ten chlap nějakej povědomej…
😁