Avatar uživatele
anonym

Proč si lidé dávají na netu různé nicky (přezdívky) a ne vlastní jméno?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? aramah, Damiana, briketka10, anonym před 4284 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Odpoveď byla označena jako užitečná

Vše je jinak

Doplňuji:
Například zde mám nick. Na stránkách jiných jméno i příjmení (autorská práva).
Záleží totiž na komunitě uživatelů!

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vše je jinak

Doplňuji:
Řekla bych, že jsou vlastně všechny možnosti pravdivé. Mě třeba se více líbí vybrat si pro svůj nick nějaký vlčí název – Vlk je i moje přezdívka – než jenom napsat Gabriela Fůrová. I když na některých stránkách mám svoje jméno i příjmení, tak asi záleží na situaci a chuti.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lakeysha

Anonymita

To takhle jeden napsal na jeden server svoje jméno, na druhej server svojí adresu, na třetí server, že jede na dovolenou a po návratu našel prázdnej byt.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Anonymita

Virtuální svět by se měl od reálného odlišit právě tou anonymitou i když tak úplně anonymní stejně zůstane málokdo. Já si ani nezkouším pod různými nicky představit skutečné lidi z masa a kostí, možná bych byla zklamaná. Je to jako číst knížku, tam taky musím zapojit fantazii, proto jsou mi milejší než filmy. Možnost vlastního avataru by ale té fantazii určitě prospěla.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Nick mne vystihuje

nick jsem si dala podle mé kočičky Briketky, ale její fotečku jsem dala pryč, uplynul 1rok co ji nemám a už jsem ji zde nechtěla mít a bylo to právě v den, když jsem získala zlato..

a tak mám svou fotku a své jméno bych si sem i dala jmenuju se Monika :o)
a proč ty máš česílko jako ten vodník ?? hi hi hi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Vše je jinak

Obvykle to je špatná zkušenost. Logicky přece nikdo nebude vytrubovat do éteru svoje nacionále, nejen kvůli zločineckým choutkám některých uživatelů netu, ale i proto, že si zákonitě říká o problémy do budoucna. Lidé jsou různí a kdo se chvíli může jevit jako kamarád, po čase ho něčím naštveš a kdovíjak ti zatopí – ví-li komu, ví-li jak. A to platí nejen v reálu, ale na netu obzvlášť. K čemu znát až moc soukromých informací o zdejších kolezích? Kdo chce, píše si soukromě – a z toho jsou pak někdy i ty drsné vyřizovačky v diskuzi… Také důsledek ztráty soukromí. Tady jde přece o zábavu, tak proč ztrácet kouzlo tajemna?
Osobně jsem ráda, že alespoň tady mám klid.:-)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Vše je jinak

Já se jmenovat normálně tak si dám klidně své jméno.
Jelikoš se jmenuji nenormálně, tak ten můj avatar je přímo božský 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Jen tak

Když jsem se tady zaregistrovala,všim­la jsem si,že spousta uživatelů tady má nějakou přezdívku a jen moc málo uživatelů se prezentuje vlastním jménem.I když…teď tady není snad ani jeden,který by se prezentoval jménem.
Furt lepší nějaký takový nick než přihlouplé zdrobněliny a přízviska na FB jak někdy koukám,např:Ki­kulinka Pišišvorek Brázdová-to jsem si teď vymyslela,ale fakt si tam někteří\é dávají taková jména.Ale když už někomu píšu interně,tak se vždy podepíšu jménem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vše je jinak

Doplňuji:
Aby mne nevyšmírovali od FBI 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LysoňXXX

Anonymita

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zebra_CZ

Nick mne vystihuje

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

briketka10, málo lidí prozradí proč tenhle nick, většinou odpoví anonymita, jsem zvědav, jak se anketa vyvrbí.

před 4284 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Já už to tu o sobě zveřejnila, tenhle nick je stejně jako u briketky (náhoda ) jméno kočičky, která je od loňského léta v kočičím nebíčku, tak aby tu po ní něco konkrétního zůstalo. Sůwička si ale svůj konec zavinila neukázněností, to já snad dopadnu lépe 🙂. V osobní korespondenci ale už používám skutečné jméno.

před 4284 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

nao, jako ten vodník z pohádek, ale má to vazbu i na mejla např: @vodnik.cz (to je teď vymyšlené)

před 4284 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

jako mejl dobrý :o)

před 4284 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek