Proč si děda říci nedá, tluče o stůl v předsíni?

a pak,běda,marně hledá kapra pod skříní?

Nejlepší odpověď
annas

Vánoce, Vánoce přicházejí – stará skladba asi ze 60. let.

Pohled na svátky z té humornější stránky, bez nostalgie… Dovíme se, co se všechno v rodině může stát.
Dědu zápasí s paličkou a kaprem (nevím sice proč v předsíni), není sice moc šikovný… (snad netrucuje a nemlátí hlavou do stolu).
Vánoční atmosféru navodí prskavky, záře přece k svátkům patří – zmírní ji minimax.

Hladoví strávníci pohrdají vánočkou, která je prý pro kočku, ale hltají kapra, až kůstka v krku uvízne. Ještě že funguje pohotovost. I tak je veselo – strejda zahraje na housle, děda se přidá … Radostné chvíle završí báječný televizní program, takže všichni usnou. Přes všechny pohromy přesto s nadšením čekají na příští Vánoce… Hlavně že tyto byly šťastné, štědré a veselé …

Další odpovědi
dudu

No, u nás je to jinak. Občas si bouchnu do stolu, hodně nahlas se zeptám kdo je v této domácnosti vlastně pánem, pak pod ně rychle vzlezu a už raději mlčím.....

hanulka11

protože vánoce ,vánoce přicházejí,zpívejme přátelé......

verka

Už vás vidím, jak na Štědrý den malujete vajíčka. Kam spěcháte, včera byly Dušičky!