Proč si co chvíli měníte Avatar ?

Doplňuji:
A proč klikáte jedni a ti samí a vzájemně na odpovědi(užiteč­ná),které mají jiný obsah?!

Odpovědi
led

Avatar ukazuje, čo chcem v danej chvíli povedať.
Ja som napríklad svojim výrazom dočasne ustúpila do tieňa. Až to budem považovať za vhodné ukážem sa nejakým obrázkom.
Doplňuji:
Niekto sa vyjadruje slovne, niekto ručne, niekto maľuje grafity na steny…
My žijeme, páči sa nám takéto vyjadrovanie a pritom neporušujeme kodex stránky…

kapka

Já nevím. Vadí to?

hanulka11

Myslím,že to je každého věc, prostě mají rádi změnu.

panenka

Protože se jim starý už přestal líbit a tak si tam dali nový

anonym

A co?Vy sám máte máslo na hlavě!Vy víte,pane!
Doplňuji:
Moc hezký,kropítko!

kropitko

Avatar si neměním, ale tak jste mě přivedl na nápad si ho na chvilku změnit,,,jinak svůj avatar mám moc ráda,,,,
Doplňuji:
Jami díky, ale takhle se přeci jenom cítím lépe,,,:-D

ten který je

Já jsem pořád stejnej a ty vlasy mi snad už nikdy nenarostou.:-)

aramah

Jo kdybych to uměla tak jsem také každou chvilku jiná (avatar) ale kdo neumí ten jenom čučí:D mám smůlu.