bolak

Proč si Agassi ostříhal vlasy?

Nechápu…

Nejlepší odpověď
anonym

Ty vlasofile, to sis nevšiml, že začal plešatět?

bolak

Bohemica: Já ho právě začal sledovat až v době když byl holohlavonožec a myslel sem si že takovej byl vždycky, nicméně nedávno jsem viděl sestřihy z historie a všim sem si že měl hřívu jako kůň.

A bylo to určitě tím? Přiznal to někde v nějakým interview?

anonym

Já mám ráda vlasatý nebo plešatý, takže ho sleduju už hooodně dlouho. No a když jsem ztratila definitivně šanci a dal se do kupy se Steffi, tak se mu začalo dělat takové to „kolečko“. Viděla jsem to shora z tribuny. Dokud byl s Barbrou, tak měl háro.

bolak

no já ti ti dám paleček, ale teda doufám že si ze mě neděláš šoufky, taky mu moha ta Steffi domluvit, ať se přejede strojkem, nebo v tom měl nějakej parazit..