GangstaHelper

Proč semišové boty mění barvu?

Loni v létě jsem si kupoval semišové boty Nike. Byly ale moc teplé, takže jejich využití nastalo až v zimě. Problém je, že jedna bota začala být trochu světlejší než druhá. I druhá ale mění barvu. Původní barva byla černá, trochu do tmavě šeda.

Teď na levé botě na přední části se udělaly takové fleky. V zimě jsem je nikde nevyčvachtal, sůl by v nich být neměla, a když byla, tak jsem ji doma očistil, barva na houbičce žádná nezůstávala…

Jak to zastavit, jak tomu příště zabránit a jak to teďka opravit?

Díky

Odpovědi
anonym

Na semisove boty pusobi uz vlhko samotne venku,me se uz nikdy nepodarilo je dat uplne do kupy,ale existuje sprey na semis,v prodejne obuvi,pak jsem je prekartacovala a bylo to lepsi.Koupit ho radeji u Deichmana.