Proč sem tak hloupí?

Nejlepší odpověď
fcoop

Opravdového hlupáka taková otázka nenapadne.

Další odpovědi
www

Pokud máš na mysli pravopis, tak třebas jen nedával ve škole pozor a jde to napravit 😉

hanulka11

Dobře že si to uvědomuješ , pracuj na sobě , ale blb rozhodně nejsi ,to bys sem nepsal

štamgast

Hloupí? Sem? Ano jsi. Neumíš vůbec pravopis.

LaDy MuSiC

Z jakého hlediska to myslíš? Možná jsi to zdědil. Důvodů může být víc. Ale hlupák by asi ani nenašel tuto stránku. A nevěděl by co to znamená anonym. :)