Žaneta01

Proč sem píšeté takové škaredé odpovědi ?

přoč když sem někdo dá nějakou otázku někteří- nebudu jmenovat, tu otázku hned krityzují?někteří lidi sem tu otázku vloží aby jim někdo poradil jak, proč atd..
a někdo píše do odpoědí věci jako že když se někdo na něco zeptá dvakrát dostane napomenutí od admina a takové věci?nebo začnou říkat co si o tématu otázky mýslí?
když nechcete odpovídat na téma otázky tak neodpovídejte vůbec ne ?
Víte vůbec jak je tomu člověku, když se na něco zeptá a dočká se odpovědi na téma : Jsi úplně hlupá nebo co je to za argument a nevymrčuj si. Nevíte to že ?

Nejlepší odpověď
Hamon

Ano, sám občas odpověď přeženu. Ale jestliže si někdo nedá ani tu práci, aby se podíval na témata, která mu našeptávač doporučí, a položí stejnou otázku… Když je z otázky zcela jasné, že tazatel je líný si odpověď najít (kdyby dal nadpis otázky do googlu, dostal by odpověď v prvním odkazu), když je někdo líný spočítat si, kolik částí má Ústava, tak jak ho mám nazvat?

Další odpovědi
quentos

Neházejte nás laskavě všechny do jednoho pytle.
Tohle není otázka, to je nějaké mentorování, které si koleduje leda o smazání. Zdarec.

Curiosity

protože někteří lidi, kdyby do někoho neustále neryli, tak by nežili!! 😉
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-vede-nektere-lidi-k-tomu-rypat-do-druhych-jak-vznikne-takova-rypavost-u-jedince-co-myslite

anonym

Žaneto01, dočkáš se také „škaredé odpovědi“. Odpovědi.cz nejsou chatem, ale poradnou. Kdyby sis při registraci přečetla pravidla a kodex, tak by ses upozornění tebou zmíněného typu nedivila. Ty „škaredé“ odpovědi tady nikdo nepíše proto, aby někoho urazil, na to jsou hulváti, kteří se občas opravdu rozšoupnou. Pravdou je, že by to měl každý zaregistrovaný uživatel vědět bez dalšího upozorňování. Každý bez výjimky totiž při své registraci potvrdil, že je s pravidly seznámen. Kdybys s nimi byla seznámena ty, tak bys sem takový dotaz nevložila. Dodržuj pravidla, nauč se češtinu a když nebudeš opakovat otázky, tak budeš dostávat „hezké“ odpovědi.

Emefej

Obvykle se jedná o porušování zdejšího kodexu.

Andre5000

Každý se může svobodně vyjadřovat a každý může mít svůj názor (snad to ještě platí), pokud tedy ten názor není vulgární nebo urážlivý.