ANJELIK97

Proč sem na nose a pod očima červený?

Zdravím.. můj táta je celý červenější na tváři než normální člověk s pletí proč to tak je? a asi je to možné že to mám po něm? jak se toho zbavit prosím :D

Nejlepší odpověď
Drap

Zřejmě je to dáno geneticky a nijak snadno to odstranit nepůjde. Jedině se poradit s odborníky. Tady žádná babská rada nepomůže.

Další odpovědi
Lucijej

Zřejmě má popraskané žilky. Někteří lidé to mají dané geneticky, jiní si to přivodí dlouhodovým alkoholismem.

pusinka50

pijte vodu, pijte pitnou vodu, pijte vodu a nepijte rum – jak říká Jarek Nohaviců:-) Jinak, jsou takoví lidé, co mám zkušenost, tak obvykle mají vysoký tlak a jiné vyšší hladiny v krvi. Pořád je to lepší, než být úplná, nemocně vypadající, bledule