jirka F

Proč sedím ze spaní a vymizí to po čase samo?

Už od 12 let sedím ze spaní, ale nikdy jsem nezjistil, proč se mně to vlastně děje. Třeba během noci si sednu a sedím se sklopenou hlavou a spím. Vůbec pak ráno nevím, že jsem v noci seděl, vždycky mně to řeknou, ale častěji sedím takhle ze spaní, když jsou v létě hodně vedra, a zmizí to vlastně po čase samo, nebo to už budu mít pořád? A čím to vlastně je že takhle sedím?

Odpovědi
anonym

Ať již se jedná o insomnii, anebo o ztrátu paralýzy (spánkové obrny) v REM fázi, tak musíš navštívit doktora. Ideálně podstoupit vyšetření ve spánkové laboratoři atp. Další možnosti jsou narkolepsie, dlouhý QT interval, pleurální výpotek, … (Vše vede do nemocnice.)

bolak

Já myslím že každej bychom si měli pořídit kameru a nahrávat se ve spánku. Já už si ji objednal, protože se občas probudím a mám různě po těle modřiny a škrábance s čerstvě zaschlýma strupama, někdy i krvavý fleky v posteli, zajímalo by mě co se se mnou ve spánku děje. Na internetu jsem hledal ty škrábance (některý mám i na zádech kam si ani nedošáhnu) a tam se píše že je to znamení únosu mimzemšťany, tak jsem sám zvědavej..