Bronzový

Proč sedím ze spaní a vymizí to po čase samo?

Už od 12 let sedím ze spaní, ale nikdy jsem nezjistil, proč se mně to vlastně děje. Třeba během noci si sednu a sedím se sklopenou hlavou a spím. Vůbec pak ráno nevím, že jsem v noci seděl, vždycky mně to řeknou, ale častěji sedím takhle ze spaní, když jsou v létě hodně vedra, a zmizí to vlastně po čase samo, nebo to už budu mít pořád? A čím to vlastně je že takhle sedím?

Odpovědi:

Bronzový

Ať již se jedná o insomnii, anebo o ztrátu paralýzy (spánkové obrny) v REM fázi, tak musíš navštívit doktora. Ideálně podstoupit vyšetření ve spánkové laboratoři atp. Další možnosti jsou narkolepsie, dlouhý QT interval, pleurální výpotek, ... (Vše vede do nemocnice.)

Zlatý

Já myslím že každej bychom si měli pořídit kameru a nahrávat se ve spánku. Já už si ji objednal, protože se občas probudím a mám různě po těle modřiny a škrábance s čerstvě zaschlýma strupama, někdy i krvavý fleky v posteli, zajímalo by mě co se se mnou ve spánku děje. Na internetu jsem hledal ty škrábance (některý mám i na zádech kam si ani nedošáhnu) a tam se píše že je to znamení únosu mimzemšťany, tak jsem sám zvědavej..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.