Monie

Proč se změnil vzhled téhle stránky? Ten minulý se mi líbil víc :(

Nejlepší odpověď
anonym

Proč? Nikdo to neví a zajímá to jen admina a ten se neptá…nikomu se to sice nelíbí,ale to je asi tak všechno co s tím naděláme…:D

Další odpovědi
mosoj

Je to o zvyku. Včera se mně to také nelíbilo. Dnes již nacházím klady a přestává mně to vadit.
Stále ale postrádám možnost po určitou dobu od položení otázky tuto opravit.
0sobně dělám mnoho překlepů a lepší to již nebude.
Někdy si chyby nevšimnu ani v náhledu na otázku.

kazisvět

Já neumím posoudit, který vzhled je lepší. Na současné stránce se mně nelíbí tolik jak vypadá, ale opravdu super je funkce stream. Umožňuje mně snadno sledovat obsah, který mne nejvíce zajímá – mnou vybrané kategorie a příspěvky mnou vybraných uživatelů.

juie

Mě též… nevím proč se změnil…a tez mi to vadí…a nelíbí se mi to…měla jsem stejnou otázku… :)

hanulka11

vše se mění ,my taky se měníme – prostě to tak admini chtěli, tak si zvykejme a kdo si nezvykne asi má smůlu