Proč se ženy v bikinách nestydí, ale pokud je uvidíte ve spodním prádle, vyzvou vás, aby jste se nedívali ?!

Nejlepší odpověď
arygnoc

jedná sa o psychologický efekt.
jedno je určené na verejné predvedenie (žena vie a chce byť v plavkách videná), druhé je intímna záležitosť, osobný priestor (žena vie a nechce byť v spodnom prádle videná).
Podobný efekt (ostaneme pri kúpaní sa) nastane, keď vpálite do kabínky, kde sa žena vyzlieka – to jačí, ale že ju potom nahú vidíte na nuda pláži, jej nevadí.

Další odpovědi
iceT

Protože bikiny jsou plážové ošacení,tedy bráno jako oblečení,i když jsou kolikrát tak titěrné,že by se nemusely nosit vůbec.Přece nechceš,aby ženy na pláži či koupališti chodily zahalené v kožuchu?
Spodní prádlo se naproti tomu ukazuje jen ve výjimečných případech a jen vyvoleným pánům,třeba manželovi.

zjentek

to je logika co? ..a přesně jsi to utrefil, to vytvářené tajemno, na které je žádoucí, aby se odpovědi nikdy nenašly ,) ..méně bystří to uzavírají frází „žena má tajemství“ ,)

anonym

Navzdory všem zdejším názorům se 500 žen svléklo včera do prádla a dokonce na Václaváku – viz odkaz:

http://www.su­per.cz/184542-proboha-proc-buclate-damy-se-svlekaly-do-pradla-za-denniho-svetla-na-vaclavaku-kvuli-par-korunam.html

anonym

Bikiny jsou neosobní, ale spodní prádýlko může být sexy fajne. Spodní prádlo je velmi intimní věc, které působí na vizuální smysl.

mosoj

Takovéto zkušenosti mám tak někdy z dětských let.

  1. Buď se žena svléká a ví že tam jsem. Pak ji to zřejmě nevadí.
  2. Nebo na ni náhodou narazím a pak raději odejdu a omluvím se.

marci1

Bikiny jsou „jen“ plavky, ale spodní prádlo je pro ženu něco velmi intimního, až skoro zakázaného.

suaeda

Ano je velký rozdíl pokud má žena na sobě plavky, nebo spodní prádlo. Rozdíl je v tom, že jedno je určené nošení na veřejnosti a to druhé jen pro soukromí.

Ale nejvíc mi fascinovalo, když jsem poprvé viděl koupat se oblečené muslimky. A další paradox byl, když místní arabští plavčíci vyháněli z vody ženy nemuslimky, pokud na sobě měly navíc třeba jen tričko.

Ladič pian

Protože se domnívají že jejich nohy jsou škaredé když… Ale i takové se dají pohladit a pochválit.

anonym

Protože spodní prádlo bývá hlavně krajkové (i když taky jak u koho) a to je narozdíl od pavek průhledné.