Melkor

Proč se zde nedá odpověd editovat?

Proč to tak je? O tolik by se všechno usnadnilo, kdyby bylo možno odpovědi editovat… Chtěli byste editovat svoje odpovědi?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Quimby

Ano

Editovat ne, ale chtěl bych víc doplnění.
A strašně mi vadí tenhle styl anket, málem sem zase kliknul na Ano/Ne a ono se to oděšle a nemůžu k tomu napsat ani text, pak to musím doplnovat a tím ztratím možnost opravdového doplnění, proto taky chci víckrát doplnování.

Další odpovědi
mosoj

Ne

Všechno zde již bylo a úplně vše bylo již zdejšími uživateli zneužito.

anonym

Ne

není třeba, stačí že lze doplnit

geekocz

Ne

anonym

Ne

brillant

Ne

anonym

Ano