Proč se za reklamy utrácí tolik peněz?

Pořád se mluví o sociálních škrtech a šetření kde se dá ale za reklamní kampaně se vyhazují oknem obrovské finanční částky! Reklama je důležitá ale může být i levná pokud se optimálně správně optimalizuje a bude cílená správně a kvalitně, amatérismus v reklamě stojí společnost veliké peníze, vše jde řešit jenom stačí chtít!

Nejlepší odpověď
anonym

Pláčeš pěkně, ale na úplně špatném hrobě.
Tvůj hluboký omyl je, že reklamu neplatí společnost, ale výhradně soukromé firmy.
Zkus napsat jim a uvidíš s jakou se potážeš. Buď ti útrpně odepíší formálním klišé pro hloupé zákazníky anebo se ti rovnou vysmějí!
(Buď rád, že po netu se nešíří audio, to bys už musel dávno ohluchnout a být umlčen).

Další odpovědi
anonym

Protože se stejně cena reklamy promítne do ceny výrobku a zaplatí to konečný spotřebitel.

anonym

GVKB, nemohu pochopit, jak můžeš žít v dnešní společnosti. Podle nicku nejsi žádný „mlíčňák“, takže bys měl už mít vytvořené nějaké životní názory a měl bys mít nějaké zkušenosti. Zatím nás ale pouze zkoušíš z utopistické toerie, která NIKDY, opakuji to znovu NIKDY nemůže fungovat. Otázky, které zde kladeš, otazkami nejsou. Jsou to klamné myšlenky o možnostech „co by, kdyby, ale muselo by…“. A toto smyslem tohoto serveru NENÍ. Ty se šíleně pleteš, když si myslíš, že tady budeš své myšlenky vnucovat ostatním registrovaným. Pokud se chceš na něco zeptat, tak se zeptej, ale vynechej ty své hlubokomyslné ciráty, kterými nás chceš směrovat ke Tvému způsobu myšlení. Tohle není položení dotazu, ale manipulace s lidmi, kteří jsou k Tobě zatím slušní a upozorňují Tě pokud možno šetrně, že si pleteš odpovědi se svou stránkou, kde si můžeš prezenzovat své poněkud zcestné úvahy.
Je mi líto, ale i malé dítě dnes chápe, že při současné konkurenci je třeba k prodeji zboží a služeb velmi účinné reklamy. Také i to malé dítě ví, že cena reklamy se promítne v vceně zboží a služeb.

Pokud máš nějaký zlepšovák na úspory, tak je předlož jasně, srozumitelně a konkrétně přímo resortu, který se danou a Tebou ekonomicky řešenou činností zabývá.

anonym

Ak podnikateľ šetrí na reklame, stáva sa neviditeľný, znižuje si možnosť na zisk.
Veď aj vy sám si robíte reklamu na váš blok, zviditeľňujete sa, aby ste mali vyššiu návštevnosť.
Výber reklamnej spoločnosti záleží len na podnikateľovi a jeho ochote do reklamy investovať.

pizlicka

vyborne!tak zacni resit.