Slonyk

Proč se Windows „seknou“ hned po spuštění?

Dobrý den, mám originální Windows XP, na notebooku Acer Extensa 5220, které se po spuštění neseknout, ale žádný program nelze spustit. Kurzorem hýbat lze, start nabídka vybíhá, jen ty programy se nespouští. Windowsy to dělají už delší dobu, kdysi se sekaly kompletně. Po nedávném kompletním přeinstalování tedy nejdou spustit programy.
Za jakékoliv odpovědi předem děkuji

Nejlepší odpověď
bolak

Zkus nouzovej režim, tam to funguje?

Zkus checkdisk (dáš Start>Spustit napíšeš „chkdsk /f“ a potvrdíš klávesou „A“)

Zkus antivir, můžeš tam mít vira, jak pořád serfuješ na redtube s otevřeným firewallem

Zkus bod obnovy do doby kdy to ještě fungovalo.

Ale na první pohled to vypadá že buď nepoužíváš vůbec žádnej firewall, nebo tam máš hodně hrubý sejto.

Doplnění: Když říkáš že ti nejde nic spustit, myslíš tím žádný soubor exe, žádný instalátor, zástupce souboru, nejde rozbalit ZIP archív, tedy ani Ň? Pokud by to tak bylo, mohla se ti do kompíku nacpat nějaká otravná filcka, která ti kompletně překopala celej registr a vypnula u všech koncovek asociaci.

Mrkni se sem a zkus si nějakou opravit > http://www.dou­gknox.com/xp/fi­le_assoc.htm

A dej vědět jak to dopadlo

www: Ty ovladače mě prve napadly taky, ale popravdě, tak nějak si nedovedu představit, jaké ovladače by musely chybět aby mu to způsobilo tu věc, že mu nepůjde spustit ani jeden program. To už bych spíš věřil ještě mnohem šílenější teorii, že mu odešlo levé tlačítko na myši. :)
Ale je fakt že ten notebook neznám, takže nemůžu tebou propagovanou možnost vyloučit.

Další odpovědi
www

Znám XP i ten počítač. Podle tvého popisu tuším, že chybí ovladače..