Elixír

Proč se vytěsňují negatívni prožitky a jsou zapomenuté?

Jak si vzpomenout na zapomenuté myšlenky. Musí to tak byt?

Nejlepší odpověď
da ny

Vytěsňování negativních zážitků je přece přirozená obrana organismu 🙂
Proč si hýčkat a zabývat se nepříjemnými zážitky?
Zapomenuté myšlenky mají zůstat zapomenuty…

Další odpovědi
Awe

No nevím, ale já si vše negativní pamatuju a nezapomínám…

zjentek

no nemyslím si, že zapomenuté prožitky třeba ze školky musej bejt nutně všechny zrovna negativní ..platí i skleroza nebo hosip?

lota

Kéž by to tak bylo. Bojím se, že někdy se vytěsní jen do podvědomí a stejně se na chování projevují, jenže se s nimi jen tak nedá pracovat – zbavit se jich.