Michal Kole

Proč se vyrábí a prodává tolik stříkacích pistolek na vodu pro děti ?

Na mě jednou stříkli vodu kluci ve škole, já po něm hodil židli a měl jsem průser.

Odpovědi
Drap

Vyrábí se jich proto tolik, protože je o ně zájem. A tolik se jich prodává proto, že je to oblíbená hračka.

iceT

No,možná by bylo lepší,kdyby se dětem prodávaly opravdické pistole s opravdickými náboji,nemyslíš­.....?

anonym

Aby se Kolesa mohl blbě ptát, dokud má internert a není v Dobřanech.

honza19hk

Michale,snad se nebojíš vody???

baghira

Protože je po nich poptávka, která ve svobodném trhu generuje odpovídající nabídku.

Lukasy

K tomu se hodi: On na mě kamenem ja po něm cihlou..
Měl jsi smulu že tě načapala učitel/ka, když jen ty jsi měl pruser.
U nas ve třide se polevali flaškama a vytopili cetou třidu :D
A kluky bavi si hrat s pistolema,vodni nic nezniči, nikomu neubliži a pozna se když toho druheho zasáhneš.

Kamionacka09

Aspon si mel trosku vodicky kdyz si nemel pri ruce bazen.