vita

Proč se vypíná PC???

ahoj,poradí mi prosim někdo proč se sam od sebe v kratkých intervalech vypne PC a co stím??Děkuji.

Nejlepší odpověď
Bedy

Tohle zřejmě dělá zdroj – zkuste ho vyměnit.
Také doporučuju vyčistit chlazení a zkontrolovat teploty – ty můžete zkontrolovat pomocí EVEREST Home Edition.

Další odpovědi
SteimlX

mě napadá buď špatnej zdroj nebo uvolněnej procesor.
Jednou se mi to taky začlo stávat a když jsem vlezl do biosu, tak jsem viděl teplotu procesoru podstatně vyšší, než obvykle, tak stačilo chladící pastou, či jak se to jmenuje, přilípnout procik a už to zase šlape

chachar1922

Jo to mi taky dělalo a že by se mi něco zahřívalo, tak tím to nebylo. Dodnes nevím čím to je, když mám otevřený počítač, což není dobře tak se mi to neděje tak často, musím zaklepat na dřevo, že měsíc už se mi to nestalo. Dokonce když si mysleli, že je to zahříváním tak mi tam dali větrák jako kráva a stejně to nepomohlo. Dělá mi to když koukám na videa.

manon

Jojo, někdo si hraje… taky se mi to moc nelíbí…
Doplňuji:
Mají dnes všichni špatný zdroj?