Elis Pokorná

Proč se vůbec dívky líčí?

Vím, aby byly krásné a všem se líbily a tak dále… ale proč se vůbec chcete všem líbit?

Nejlepší odpověď
anonym

Líčení není jen líčení očí, obočí a rtů, ale celková péče o pleť tváře a krku.
Mnohdy někdo, kdo má tzv.„nahý“ make-up a nevypadá nalíčený, při tom má na tváři vrstvy kosmetických přípravků.
A proč by se neměly ženy a dívky chtít líbit všem? Je to rozhodně milejší než zanedbaný zevnějšek a dobré, vkusné líčení kvalitními prostředky pleti jen prospívá, zvýrazní klady tváře, potlačí nebo skryje nedostatky. Dnes patří líčení
k celkové kultuře péče o tělo.

Další odpovědi
mosoj

Protože se rády přetvařujou .

led

Chcú byť skôr dospelé aspoň výzorom. Zabúdajú, že krása dievčenskej tváre je v jej prirodzenosti. U tých starších ako kedysi nazývali „mladých žien“ už je to snaha zakryť nedostaky a zvýrazniť prvky tváre. „Všetkého s mierou“, na čo niekedy zabúdajú, ak nechcú, aby sa „mladí muži“ zľakli, keď ich uvidia bez líčidiel.
Tie krásne tváre herečiek, robí správne citlivý záber kamery a osvetlenia, kde sa kameraman snaží zakryť nedostaky plus práca maskériek.

terezie.k

Chtějí se líbit mužům. Nejvíce se líčí ty ženy, které nejsou spokojeny se svým přírodním vzhledem. Ale důvodů může být samozřejmě víc. Chtějí vypadat decentně, třeba když jdou do divadla.
Doplňuji:
Nebo chtějí zakrýt make-upem nějaké znamínka či pupínky, nebo pihy.

JájsemRaibek

U některých je to třeba kvůli tomu, aby bylo poznat, že se jedná o dívku :D

Michaela.Ch

Chtějí se zalíbit mužům a ukázat své ženské já. Chtějí se representovat jako dámy když jdou na večeři nebo někam do divadla atd. Také chtějí zamaskovat své vady na pleti a jiné pupínky atd. Zkrátka chtějí udělat dobrý dojem.

TokFan

Rády překreslují ksicht na obličej 🙂

led

JájsemRaibek, pozor!
ak sa budete orientovať podľa líčenia, môžte sa aj pomýliť, aj mladí muži sa niekedy líčia (nemusí ísť pritom o gayov), nie tak nápadne, ale prvky make upu nájdete.