Proč se všechno zdražuje od nového roku?

Proč ne (třeba) od 1 dubna?

Odpovědi
Miroslavst

Protože to by si každý myslel, že je to apríl :D

Mousinek

Mě by zajímalo proč se všechno zdražuje?

Elk

Všechny vlády už rozkradly co mohly, všude je nedostatek a teď už by jim nezbylo ani na platy a na svůj nadstandard, tak to musí zakamuflovat tím, že jsme v mínusu. No a od koho to mají brát, když ne od pracujících lidí, předse si to nevezmou ze svého?
Copak my jsme nadělali svými rozhodnutími takové finanční boty?

anonym

my obyčejní lidé si dáváme novoroční předsevzetí jako například přestanu kouřít,pít,budu hubnout atd,ale politici si dávají kde co zdraží