Zlatý

Proč se vše dobré musí změnit?

Vždyť ty odpovědi byly super a dizajn nebylo potřeba měnit. Nemyslím tím jen toto, ale myslím to i všeobecně. Člověk si najde nějaký výrobek, nebo službu, kterou si oblíbí, a pak mu to změní. Například Termix, pamatujete si, jak před léty výborně chutnal? A dnes je to nepoživatelná hmota. No a teď neumím vložit otázku, ach jo. Tak pokud se to špatně vloží, tak se předem omlouvám.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Beru zmeny,ale k lepsimu.Ne to komplikovat,coz je dnes v mode. Mate tu navod jak se ridit,ale chybi jeste jeden navod ,jka tomu rozumet.

Další odpovědi:

Zlatý

nic není jako dřív, nesmíme tolik vzpomínat - doba si to asi žádá- :D:D
Doplňuji:
láďo ... taky remcám nemysli- nelíbí se mi to, ale snažím se ....sakra, snad nejsem tak neschopná:D:D

Pokročilý

Přesně tento disajn-psáno s sajn je hrozný asi odejdu-malé písmena prostě se mi to nelíbí..........jako vše se překopává u nás v ČR....co dodat???
Doplňuji:
Jen Hanulce nic nevadí,ještě jsem nečetl od ní nějakou vítku....pa pa

Kdyby se nic neměnilo, tak bychom nevěděli co je dobré a co ne? Proč byl převrat, proč se nemáme tak jak nám slibovali, proč musíme platit stále větší daně, proč musíme chodit do práce a proč zase jiní nic dělat nemusí a mají se lépe než my?
Doplňuji:
Na malý text se dá pouřít klávesa "Ctrl +" Ctrl přidržet a zmáčknout +

Zlatý

Mně se líbí.Je doplněn o nové možnosti, barevnější, přehledný, no a ostatní je jenom na zvyku. Jediná věc která mi vadí,je všudypřítomné "tlačítko" FB. Někdy mám strach,že při rozbalení nové role toaletního papíru na mne jukne "f To se mi líbí". To se mi fakt nelíbí.

Bronzový

Píši z iPhonu 4 a hrozně se to zpomalilo. Jestli se to nepolepší, tak to ztratí na atraktivitě. Mně už to tedy přestává bavit.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.