zjentek

Proč se vlastně ten alkohol pije jen tak bez příčiny?

..když se na člověka podívám jako na tvůrčí bytost, chápu to tedy správně, že je to proto, aby se cokoliv, co je v danej moment zrovna tvořeno, nevnímalo jasně? Nebo jsou tam jiný, mně utajovaný důvody?
Názor může napsat klidně i abstinent, zajímají mě i teorie, dík.

Jugar, ten zármutek a žal budu tolerovat jako příčinu, i když nevim nevim. Ale tím ostatním ses trefil do druhé části dotazu- bez příčiny. Takže jestli chceš, tak k tomu můžeš odpovědět i na tu první část dotazu- proč. Aby odpověď měla hlavu i patu, tedy smysl.

Nejlepší odpověď
anonym

Vždy se najde důvod, proč pít alkohol.

Další odpovědi
Drap

Každý má svůj důvod pokud mu chutná a pokud chce pít. Kdo pít nechce, důvod nehledá a nepije.

Šidlo

bez príčiny robia hocičo len šialenci

závislosť je podľa mňa primárna príčina, druhá odpor k realite, tretia neschopnosť zabávať sa, byť spoločenský (čo je len o mindrákoch a pýche)

anonym

Někdo pije ze zármutku,či žalu,jiný se jen tak baví ve společnosti.
Někdo kolegu pozve na panáka i v práci,jiní pijí za vlast,třeba bezdomáči.