hanulka11

Proč se vlastně stala "nepohodlnou"Ingrid Betancourtová?

Z jakého důvodu a při jaké příležitosti ji teroristé zajaly ? Jsou otázky ,na které nejsou stále uspokojivé odpovědi. Děkuji za vaše reakce.

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím že je tam spousta nejasného. Ona sama se angažovala jak v politice francouzské, tak politice kolubijské. I když vydala o svém pobytu v rukách únosců knihu, tak je tam stále spousta věcí neobjasněných. Nenapadá mě jiné vbysvětlení, než že jde, nebo šlo o hru zpravodajských služeb.