dagry

Proč se většina z vás tady schovává za černé brýle?

Podívejte se na MIrka, ten si sedí na pincku v přilbě a taky ho nikdo nepozná.
Doplňuji:
Pro rýpaly: Já tu nemám foto, protože ho neumím sem vložit a za další nikde v pravidlech není foto nutné. Proto tu jsou snad ty avatary ne? Tak když nechtějí být uživatelé vidět, tak proč si nezachovají ten původní avatar co je tu nabízen a mají po problému? Vždyť je nikdo nenutí, aby se tu ukazovali.
Proto ta má otázka Toruku !!

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Až mě uvidíš modrou čáru, která tě po silnici mine, věř že to jsem já na modrém pinckovi s modrou přilbou. Přestože nestihneš mě vidět, ještě půl hodiny po projetí ucítíš vůni benzinu s olejem :D.
Já osobně bych se neschovával, ale zákon o provozu na poz. komunikacích to nařizuje. Ještě, že nemusím mít vestu :D.
Ale pokud chceš, klidně se opět ukážu bez brýlí.

Další odpovědi
anonym

ale no proč ne, kus anonymity neuškodí – čas oprášit škrabošky

fant0m

Zdroj: http://img829­.imageshack.us/im­g829/3563/fan­t0m.png

aramah

Já to mám tak že neumím si dát obrázek.Na druhou stranu jsme na sebe vyzradili už dost.Tak můžete profilovat.:)

vlastina

Brýle to by šlo-ale co když si dá někdo do profilu 1foto a je zakuklen v neoprénu(Badoo)

skorcovaz

Já jsem měla zrovna brýle na očích, když mne kamarát vyfotil a líbil se mi ten větrný mlýn v pozadí, tak jsem si to tenkrát dala, jako profilovku na FB. Nepotřebuji se ale schovávat, prostě se mi ta fotka líbí.

Michal

Nerozumím otázce.

tojsemjá

Já kvůli své lenosti.Takhle je to jednodušší.

Toruk

Otázce nerozumím. Tazatelka se neschovává?

vlastina

Mě tam to foto šlo dát až přes FB. A když jsem měla AVATAR tak mě pár lidí napsalo že jsem ještě moc mladá a „nezkušená“..(to jen tak na okraj…) ale ať si tam dá každý co chce-je to jeho věc…

1popelka1

Možná ze stejného důvodu, proč se za ně schováváte i vy se svým avatarem 🙂

kropitko

já se neschovávám,mě je dokonce vidět lépe než Miroslava

annas

Pravda. Kropítko, máte nejvýraznější avatar. Mnohem později chtěla být víc vidět i Jahoda, proto zvolila červenou jahodu.