Avatar uživatele
anonym

Proč se velearmády světa nespojí a nezničí islámský stát komplet?

Proč armády nezničí všechny státy co islám podporují,nebo jsou s ním zapleteni,jako je Irán,Sýrie,a další?
Doplňuji:
Měl jsem na mysli státy v asii,okdud ilámský potvory vyrůstají,samoz­řejmě,že vím,žej je ta verbeš všude,ale mě jde o zničení jejich líhně a tím i dalších jejich potomků,co se rozlejzají po celém světě.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? jjj123456789, anonym, Mimozemšťan před 3333 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

WTF???
Tebe bych si přál jako mluvčího státu…!
:-OO

Koho dalšího budeš chtít vyhladit???

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

To by museli i napadnout USA !

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Putin

Zničit Sýrii a Írán? Kdyby si to nějaký stát dovolil, asi bych už shromažďoval svoji armádu a zničil ho. Zničit IS není sranda, je tam mnoho dětí, žen a mužů, kteří věří jen proto, že musí! Sýrie má 22 500 000 oby­vatel, z toho „pouze“ 50 000 je bojujících za IS, to mají jako střílet všechny bez rozdílu?? Proto nesouhlasím s bombardováním jakéhokoliv území ze vzduchu – lze se lehce splést! PS: taková malá zajímavost – Každý, kdo je Syrský muž, má 18+ a byl zabit Americkou armádou je automaticky souzen za radikála!! Navíc průměrně každých 12 hodin je zabit drony jeden člověk, který nemá s IS nic společného, což dělá kolem 700 ročně!! Teď si zkuste brečet za blbé atentáty v Paříži!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

A zničení si pro zajímavost představuješ jak ?
Dobýt stát, není zas až tak velký problém, ale co potom s ním ???
Viz. Irák, Libanon atd . Také by jsi musel třeba narukovat. To by se ti asi nelíbilo , ať umírají ti ostatní. Já nic já muzikant.
Doplňuji:
Nicméně válka bude.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mimozemšťan

kdyby nekdo chtel, tak by to snadno slo, a hlavne by nebyla v americe nezamestnanost – rozjela by se vyroba zbrani

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Zjednotené velearmády tu už boli,…
ale väčšiu moc mali a majú i dnes peniaze…
aj v zákulisí náboženstiev ide v skutočnosti nie o ducha, ale o mocenský boj, o zisky…
v súčasnosti sú celosvetové vzťahy tak prepletené, že ani povestné Alexandrove riešenie Gordického uzla nepomáha. Videli sme to v poslednej dobe v bojoch o Irak, oblasť Jordánu, Zlatého trojuholníku,…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Uzemí bych použil třeba jako vojenský prostor,cvičení manévrů atp,nebo jako prostor pro vybudování veženských táborů.
samozřejmě,že nejde toto uzemí nikomu rozdělovat,to teda taky chápu.

před 3333 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

gecco jako další bych vyhladil komunisty,pokud bych tu pravomoc měl,stačí?

před 3333 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tak to můžeš začít u své rodiny- babička, dědeček, tatínek.....

před 3333 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek