škubánek

proč se ve vybíjené bojím chytit míč? předem děkuji

Nejlepší odpověď
Terryle

Doporučila bych i trénovat postřeh. Když si ho člověk náležitě vycvičí, tak pak ani nepřemýšlí a chytá padající nebo letící věci instinktivně… takže se nestihne bát :o)

Další odpovědi
ReHu

Třeba se bojíš, že ho ncyhtíš dostatečně pevně a míč ty vletí do obličeje.
Asi to chce trénovat a nějdříve chytat menší rány a časem prudkost hodu zvyšovat.