danny_el

Proč se v Sony HD studio 10 zhoršuje kvalita?

Ahoj, mám Sony Hd studio 10 a když dělám video, je to trochu rozostřený, nevíte někdo čím to je nebo kde se to dá změnit?

Nejlepší odpověď
P.T.

Já dělám v Sony Vegas Studiu. Tam se před komprimací videoprojektu vybírají parametry. Nebo se dá využít z přednastavených parametrů pro komprimaci. Zřejmě to necháváte ukládat do systémem přednatstaveného jednoduchého formátu. Kdyžtak zkuste pohledat nebo mrknout do návodu. Přinejhorším Vám poradí na Zákaznické lince.

Další odpovědi
Karel_Gott

Je to rozostřený pouze během střihu nebo i po exportování? V případě, že je to pouze během střihu, tak to je dáno tím, že program kvůli úspoře vytížení procesoru pracuje pouze s náhledem v nižším rozlišení a až při exportu využije plnou kvalitu originálního videa.