Proč se v pátek chodí do hospod, na disco,… ?

Nejlepší odpověď
dědapetr

nepřispůsobivá menšína chodí celéj týden

Další odpovědi
hanulka11

Protože můžeš druhý den vyspávat

led

Cez týždeň chodia do práce. Väčšina si môže v sobotu po piatočnej zábave trochu pospať.

panenka

Aby se lidi od toho pracovního tempa uvolnili užili si po tych 5 dnech si to i zaslouží

SajmonModer

Protože jsou lidi pomatenci, místo toho, aby seděli doma a vzdělávali se, tak blbnou a ráno se probouzí s kocovinou.

hanny 2

Protože se člověk potřebuje uvolnit a má 2 celé dny na zregenerování těla a mysli do dalšího pracovního procesu.

ten který je

Protože nechtějí chodit do práce v sobotu a v neděli a raději žijí zahálčivý život.;-)

Jikra

Prosím Tě kolik je ti let? To je otázka.
Protože po 5 dnech pracovního nasazení toho
maj lidi plný brusle a potřebujou se trochu (někdo více)uvolnit.
No a sobotu a neděli maj na to aby se trochu srovnali a nabrali sílu a v pondělí mazali budovat světlý zítřky.