doney gal

Proč se v okolí bister a bufetů pohybují pochybné existence?

Bezdomovci, somráci, bufeťáci, žebráci, Ukrajinci, cikáni. Často postávají u stánků s rychlým občerstvením a bufetů. Nejde mi to do hlavy, protože by na to neměli mít peníze.

Nejlepší odpověď
Kepler

Někteří tam potkávají své podobné kámoše, něco si cvaknou, něco vyžebrají, nějakého jiného ožralu okradou…Je to veřejné místo, kde se pohybuje spousta anonymních lidí.

Další odpovědi
Dismas

Oni právě mají na žrádlo a chlast jen z těchto stánků, proto jsou u nich a ne u Alcronu.