Pokročilý

Proč se v obchodech nesmí fotit?

Co mi hrozí, když si vyfotím zboží, pošlu ho MMS, partnerce, aby mi schválila nákup nějakého zboží v akci ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

proč by se nesmělo to ani nevím taky fotím zvlášť nějaké zkomolené visačky

Další odpovědi:

Zlatý

Nestane se nic,já fotím běžně a ještě se nic nestalo.

Zlatý

Je to jenom záležitost prodejce. Pokud si to nepřeje tak halt to zakáže. Jaká je ale vymahatelnost to je již jiná, ale vykázat vás asi může.

Bronzový

1. je to kvůli konkurenci a prevenci vloupání (např. kdybyste si fotil pozici kamer
2. Pokud si budete fotit zboží a zmerčí vás ochranka a klucí budou normální, tak vám slušně domluví, ať to příště neděláte (otázka čím budete fotit - mobil nebo foťák za sto tisíc - rozdíl)
3. čistě teoreticky vás mohou vyvést ze supermarketu
4. fotím si v obchodech, kde je to zakázáno také - zboží, které si možná koupím, ale potřebuju si to promyslet...

Pokročilý

Ešte som nepočula o tom, žeby sa to nesmelo. Osobne si často odfotím nejakú vec, ktorá sa mi páči a potom to ukazujem ostatným...

Pokročilý

Už se mi v InterSparu stalo, že mě odchytil "falešnej nakupující", že se tam nesmí fotit a může zalovat policii (fotil jsem cenovku).

Podobně v garážích v jihlavském Citiparku - v objektu je zakázáno fotit.

Na druhou stranu, v menších obchodech mě fotit nechali (když jsem se zeptal prodavačky).
(i v autosalonech, neradi, ale po vysvětlení, že jsou fotky jen pro vlasní využití, ...)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 455
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.