Michal Kole

Proč se v obchodech furt střídají prodavačky ? (nemám na mysli rotaci směn, ale nový zaměstnanci a starý propuštěni)

Nejlepší odpověď
Drap

Co je na tom divného ? Jedna odejde, nebo ji propustí, protože jim nevyhovuje, tak je celkem logické, že zaměstnají jinou.

Další odpovědi
quentos

A divíš se? Copak je to nějaké perspektivní povolání? Jednoduše toho maj plný zuby, nacházejí si lepší místa, případně odcházej na mateřskou.

Bedy

To je jedno z povolání, které nelze vykonávat delší dobu na jednom místě. Ono to je hrozný záhul na psychiku, člověk je neustále ve stresu, je na něj vyvíjen tlak, musí to odsejpat.
Jedni odchází dobrovolně, protože si najdou něco lepšího nebo třeba na klidnějším místě – třeba v galanterii nebo nějakém malém obchodě a jiní jsou odejiti, protože buď nevykazují dobré výsledky nebo se třeba provinili…

Ve finále tento koloběh je i v jiných povoláních, třeba takoví spekulanti na burze… to nelze dělat dýl, jak 5 let…

Nicozjb

jeto pocit vycházející z toho že tam chodíte častěji než třeba na úřad jinak jde to dělat dlouhodobě na jednom místě moje matka změnila za 27 let práci pouze 3* z toho jedna mateřská druhá konec firmy no a z té poslední po 13 letech bohužel na hbitov .pouze v té poslední dělala vedoucí jinak byla prodavačka
Doplňuji:
jinak já osobně v této neperspektivní práci brala průměrně 15000 práce od 8–17 a pokud byl přesčas tak placený a dokonce jsem si brala sebou o vík dceru bez problému sebou. Jako všude je to o lidech!

terousz

Taky je to tím, že už nemají nervy na lidi, co se doma nudí, tak chodí otravovat do obchodu. Prodavačka se může maximálně za chybějící zboží omluvit, ale to je tak všechno.Není za to zodpovědná a není její povinnost poslouchat, jak nějaký omezenec na ni řve. Nekteří lidi mají pocit, že asi prodavačky ve svém volnu ještě nosí reklamní letáky a když je ve schránce nemají, tak dělají dusno. Takže milí zlatí, o tohle se stará někdo uplně jiný..... Nebo se někteří lidi chovají s prominutím jak hovada, tak na to je fakt potřeba mit pevné nervy…