jjj123456789

Proč se v Makru nedá nakupovat bez živnostenského listu?

Nejlepší odpověď
cukrar

Protože je to obchod zařízen pro živnostníky..

Další odpovědi
anonym

Protože Makro je ´ochotno´ prodávat pouze podle Obchodního zákoníku, ne podle Občanského.
Liší se zejména v poskytovaných zárukách, rozdíl je i v řešení případných sporů.
Makro prostě odmítá být vydíráno zákonnou ochranou ´běžných´ občanů. Za to, někdy, nabízí slevu.
😉

suaeda

Makro je obchodní řetězec, kde mohou po zaregistrování nakupovat živnostníci, podnikatelé za diskontní ceny výrobky zpravidla v balení ve větším množství. Tetno typ prodejen je i v jiných státech např. Metro v Rakousku. Lze se tam snadno dostat na nákup s majitelem karty, který je registrován u Makra.

MartinZi

Protože je primárně určen pro nákup živnostníků. Je to stejné jako to, že většinou nemůžete jít také běžně nakoupit do velkoobchodu např. stavebnin