Awe

Proč se v hospodě otáčí účet popsanou stranou dolů?

Vsichni urcite znate, ale proc se ucet otaci tak, aby na nej nebylo videt? Je to jako s hodinama v kasinu? Tedy kde nejsou hodiny a okna, hrac nepozna, jak dlouho hraje. Kdyz neni videt celkova utrata, tak clovek pije vice?
Ps: omluvte diakritiku, jsem na mobilu:)

Nejlepší odpověď
jpau

Co je pobudovi co jde kolem na WC do toho, kolik jsem měl PIV?!

Další odpovědi
led

Klasický psychologický ťah – čo nevidíš, necítiš, to ťa netrápi.
Týmto spôsobom láskaví čašníci a čašníčky vás priateľsky informujú:
„Vaše problémy s platením nechajte na nás
Pite koľko chcete, alebo koľko vládzete,
o výšku účtu sa nestarajte
Pri platení, aj keď nebudete mať dosť peňazí,
my to z vás dostaneme.“

anonym

Protože je to tvůj účet a mikomu není nic do toho, kolik čeho máš v sobě a hlavně, kolik za to budeš platit, to je jen tvá věc.

mosol

Kdyby náhodou přišla manželka.

ReHu

Nevím, kam chodíš do hospody.
Já s účtem problémy nemívám.